TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

Organik Selenyum- Kanatlı

Tanımı : Organik Selenyum metiyonin molekülündeki kükürtün yerine selenyumun tamamen kimyasal olarak geçirildiği ve stabilitesinin sağlanması açısından karboksil ve amino köklerinin çinko ile birleştirildiği patentli organik selenyum kaynağıdır. Molekül Çinko-L-Selenometiyonin’dir ve dokularda ulaştığı konsantrasyon selenometiyoninden daha yüksektir. Üretim aşamaları kimyasal olduğu için diğer biyolojik (maya) kaynaklı organik selenyum bileşikleri gibi konsantrasyon farkı göstermez.

Etki Şekli : Tavuklarda ; bağışıklığın güçlenmesi, yumurtada selenyum miktarının arttırılması, civciv çıkım oranının yükseltilmesi, tüylenmenin iyileştirilmesi ve ette selenyum oranının arttırılması amacıyla kullanılır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Organik selenyum yem ile homojen bir karışım yapılarak uygulanır. Damızlık tavuk, yumurtacı ve etlik piliç sürüleri ördek, hindi gibi kanatlı hayvanların civciv, piliç, yarka, palaz ve erginleri için hazırlanmış karma yemlerine 100 gramı uygun bir dolgu maddesi ile 500 grama tamamlanarak tona 500 gram dozda kullanılır.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

Yukarı Git