TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

Organik Çinko-Mangan-Bakır

Tanımı : Organik Çinko-Mangan-Bakır(ZMC) ; bir molekül çinko, mangan ve bakır elementlerinin birer molekül amino asitle birleşmesi ile elde edilen dünyada patentli tek üründür. Birebir bağlamametodunda çinko mangan ve bakırın bağlandığı amino asit molekülü tamamen bitkisel kaynaklı proteinlerden elde edilmektedir.

Etki Şekli : Organik ZMC; Yumurta tavuklarında; yemin yumurtaya dönüşüm oranının, yumurta boyutunun ve ağırlığının arttırılması; kabuk ağırlığı, kalınlığı ve kırılmaya karşı direncinin arttırılması, kazanılmış bağışıklığın güçlendirilmesi amacıyla kullanılır. Damızlık sürülerde; yumurta boyutunun, üretiminin, yoğunluğunun, kabuk direncinin ve yumurta kalitesinin arttırılması; civciv kalitesinin ve damızlık tavuk başına düşen civciv sayısının arttırılarak civcivlerde kazanılmış bağışıklığın güçlendirilmesi, genç damızlıkların yumurta kanalı hücrelerinin ve kan damarlarının geliştirilmesi amacıyla kullanılır. Hindilerde ; ağırlık artışının iyileştirilmesi, bacak kalitesinin arttırılarak topallıkların önlenmesi, karkas kalitesinin ve yem dönüşümü oranının iyileştirilmesi; yaşama gücü ve bağışıklığın arttırılması amacı ile kullanılır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Organik ZMC yem ile homojen bir karışım yapılarak kullanılır. Kanatlı hayvanlar için önerilen uygulama dozu 1kg/ton yemdir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

Yukarı Git