TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

Organik Çinko- Kanatlı

Tanımı : Zinpro Organik çinko bir molekül aminoaside bir molekül çinko molekülünün birleşmesiyle elde edilen, dünyada patentli tek üründür. Birebir bağlama metodunda çinkonun bağlandığı aminoasit molekülü tamamen bitkisel kaynaklı proteinlerden elde edilmektedir.

Etki Şekli : Zinpro Organik çinko; etlik piliç ve hindilerde göğüs eti veriminin artması, selülitin önlenmesi, ölüm oranının azaltılması, yemden yararlanma ve canlı ağırlık artışının hızlanması ve koksidiyozun neden olduğu lezyonların azaltılması amacıyla kullanılır. Yumurta tavuklarında; zorlamalı tüy dökümünde ölüm oranının azaltılması, yumurta verimi, yoğunluğu, ağırlığı, kabuk kalitesi ve dayanıklılığının arttırılması amacıyla kullanılır. Damızlık sürülerde; yumurta kalitesinin arttırılması, üreme organlarının korunması, kuluçka randımanının arttırılması, horozlarda semen kalitesinin iyileştirilmesi, damızlık sürülerin bağışıklık sisteminin geliştirilmesi ve ayak taban yastığı problemlerinin önlenmesi amacıyla kullanılır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Organik çinko yem ile homojen bir karışım yapılarak uygulanır. Kanatlı hayvanlar için önerilen uygulama dozu 400gr/ton yemdir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

Yukarı Git