TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

Hakkımızda

Tempe Komandit Şirketi adı ile 1975 yılında kurulan müessesemiz, 1979 yılında TEMPE KIMYASAL YEM KATKILARI SANAYII A.Ş. adı altında bir Anonim Şirket olarak faaliyetini geliştirdi.

1980 yılı başlarında teknik bölüm ve yem rasyonları hazırlama seksiyonunu da gerçekleştirerek, ülkemizin yem fabrikaları sorunlarına yakından eğilen bir işletme haline geldi. Türkiye’de yem katkılarının hemen bütün şirketlerde bir yan iş olarak düşünüldüğü bu dönemlerde TEMPE KIMYASAL YEM KATKILARI SANAYII A.Ş., tek uğraş konusu olarak yem katkı maddelerini seçti ve çalışmalarını özellikle bu yönde geliştirdi.

Sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek için kaliteyi daima önde tutan ve hayvancılık sektörüne dünya çapında başarı ile hizmet eden firmaların temsilciliklerini almayı amaç edindik.

Yurtdışında Ingiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya gibi gelişmiş ülkelerdeki ciddi ve tanınmış firmalarla yaptığımız teknik çalışmalar sonucu her yıl bu firmaların imalat türlerini ve kendi üretimimizi, ülkemizin öncelikli ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirip, arttırmak suretiyle ,sektörün ihtiyacı olan yenilikleri sağlamayı amaçladık ve bunu gerçekleştirmekteyiz.

Vitamin ve mineral premiksleri, küf ve salmonella önleyici yem katkıları , toksin ve pelet bağlayıcılar, antibiotik içermeyen büyütme faktörleri, organik mineraller, antikoksidiyaller , inaktif ve canlı maya, ektoparaziterler, buzağı maması başlıca ürünler hatlarımızı oluşturmaktadır.

Yem katkılarımızla ek değer sunduğumuz ve yakın işbirliği içerisinde olduğumuz kuruluşların aldıkları olumlu sonuçlarla , ve buna bağlı olarak gün geçtikçe artan satışlarımızla övünüyor ; şirketimizi , servislerimizi ve ürün çeşitlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak yenilemekle birlikte , hayvan beslenmesi ve sağlığı sorunlarına kaliteli çözümleri en ekonomik şekilde sunmaktan , gurur duyuyoruz.

Ülkemizde hayvancılık sektörünü hep beraber daha da ileriye götürmek üzere, güven ve işbirliğinin yarattığı sinerjinin devamlılığı için üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz.

 

 

 

Yukarı Git