TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

ORGANİK ÇİNKO BAKIR MANGAN KOBALT

Tanımı : Zinpro Bir molekül çinko, mangan ve bakır elementlerinin birer molekül amino asitle birleşmesi ve bir molekül kobaltın polisakkarit ile birleşmesinden elde edilen, dünyada patentli tek üründür. Birebir bağlama metodunda çinko, mangan ve bakırın bağlandığı amino asit molekülü tamamen bitkisel kaynaklı proteinlerden elde edilmektedir.

Etki Şekli : Süt Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Süt verimini ve sütte kuru madde miktarını arttırır. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu verim kayıplarını önler. Döl tutma oranını kuvvetlendirmek ve tohumlama sayısını azaltmak suretiyle üreme performansını arttırır. Süt işletmelerinin ve çiftçinin yıllık kayıplarını en aza indirir. Süt sığırlarının sağlık ve verimliliğini korumak suretiyle sürüden çıkartılma süresini uzatır.

Besi Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu ağırlık kaybı ve kondisyon bozukluklarının önüne geçer. Günlük canlı ağırlık artışını ve yemden yararlanma oranının iyileştirir. Karkas kalitesini arttırır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Ürün yem ile homojen bir karışım yapılarak uygulanır. Süt ve besi sığırları için önerilen uygulama dozu 1Kg./Ton yemdir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

Yukarı Git