TEMPE Kimyasal Yem Sanayii A.Ş.

1Bizimle irtibata geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
2Siparişlerinizi telefon üzerinden veya mail üzerinden iletebilirsiniz.
3Toplu alımlarda ücretsiz şekilde size ulaştırabiliriz

Bize telefon üzerinden ulaşmak için +90 (216) 484 63 20 veya mail üzerinden ulaşmak için destek[ @ ]tempe.com.tr adresini kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..!

Maya ve Enzim Katkılı Toksin Bağlayıcı

Bileşimi : Sepiolitik kil, Aspergillus Niger tarafından üretilmiş Endo 1-3,(4) betaglucanase ve Endo-1,4 β-Xylanase, inaktif kurutulmuş bira mayası

Etki Şekli : Kontamine olmuş yem maddelerinin sindirim sisteminden geçerken detoksifiye edilmesi ve bu sayede mikotoksinin zararlı etkileri azaltmak amacıyla MOS ve FOS içermektedir. Ayrıca hayvanın bağışıklık  sistemi tarafından üretilen makrofajların aktive ederek bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini sağlamak amacıyle Beta Glukan içermektedir. Beta Glukan sayesinde hayvanın kendi bağışıklık sistemi desteklenerek mikotoksinlerin parçalanması ve yok edilmesi sağlanır. Bu ürün; alüminosilikatın bağlama kapasitesini %300 oranında artırır. Bağlama kapasiteleri ortamın pH ile ilgili değildir. Zararlı T-2 ve Zearalenone toksinleri üzerindeki eşsiz etkiye sahiptir. Tüm biyolojik toksin tipleri üzerinde etkilidir. Yemin sindirilebilirliğini artırır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Koruma amaçlı olarak karma yemlerin tonuna 1kg katılır. Yüksek riskli durumlarda (yüksek sıcaklık ve nem) karma yemlerin tonuna 1,5-2 kg kullanılması önerilmektedir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık torbalarda

Yukarı Git